POSTUPAK UPISA DJETETA U VRTIĆ 2020/2021

E-mail: vrtic-kolibri@zagreb.hr

Zagreb, 17.6.2020.

Poštovani roditelji,

Vaše dijete je prema odluci Povjerenstva za upis djece primljeno u DV Kolibri za pedagošku godinu 2020-21.
Dobro nam došli i veselimo se zajedničkim danima!

Zajedničkom suradnjom moramo završiti postupak upisa djeteta potpisivanjem ugovora.
Kod potpisa Ugovora potrebno je dostaviti:
  1. potvrdu o obavljenom sistematskom pregledu predškolskog djeteta
  2. kopiju iskaznice cijepljenja
  3. kopiju zdravstvene iskaznice

Za djecu koja su do sada pohađala drugi vrtić, molimo Vas da obavezno regulirate svoje obveze s tim vrtićem i zatražite:
1. ispisnicu (ukoliko ste upisani u privatni vrtić) ili prelaznicu (ako se radi o gradskom vrtiću)
2. zdravstvenu dokumentaciju (karton) s obaveznom Potvrdom o obavljenom sistematskom pregledu predškolskog djeteta koju ste predavali kod upisa djeteta u taj vrtić, evidenciju cijepljenja
3. dokumentaciju koju ste predali radi reguliranja plaćanja vrtića
4. drugu dokumentaciju djeteta ukoliko ste ju predavali

Nakon dostave dokumentacije slijedi potpisivanje Ugovora s DV Kolibri. Potpisivanje ugovora bit će:

29.6.2020. od 14:00 do 17:30

30.6.2020. od 08:00 do 14:00

Ugovor potpisuju oba roditelja (skrbnik ili staratelj) djeteta.
Ugovori se moraju potpisati do 31.8.2020.
Ukoliko se ne javite vrtiću i ne dostavite dokumentaciju potrebnu za potpisivanje Ugovora do 31.8. 2020. smatrat će se da ste odustali od upisa.

Prvi roditeljski sastanak s odgojiteljima bit će održan 31.8.2020. u 16:30.
Molimo Vas planirajte da za vrijeme prilagodbe u jaslicama, koja traje dva tjedna, budete dostupni i spremni na postupno produžavanje djetetova boravka u vrtiću.

U nastavku Vam dostavljamo primjerak ugovora i primjerak suglasnosti.

Primjerak redovnog ugovora

Primjerak suglasnosti za roditelje