Upisi

Da bi svoje dijete upisali u naš vrtić potrebno je popuniti i potpisati zahtjev za upis djeteta u vrtić  (dostupan na web.stranici vrtića,  i u našem vrtiću).

Kada ga ispunite možete ga predati u tajništvu vrtića u Ruščenici 19, Zagreb.

Zahtjevi za upis djece primaju se prema rokovima u objavljenoj “Obavijesti o upisu djece u programe predškolskog odgoja i naobrazbe”, Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport. Objava je obično u mjesecu svibnju, a upis se vrši za pedagošku godinu koja počinje 1.rujna tekuće godine.

Moguće je predate zahtjev i van roka, ali tada se zahtjev razmatra samo u slučaju da vrtić ima slobodnog mjesta.

Vrtić prima Zahtjeve za upis djeteta radnim danom od 08,00 do 16,00 sati.

Dokumenti potrebni za upis:

• Popunjeni i potpisani Zahtjev (možete ga dobiti u uredu dječjeg vrtića ili ga možete potraižiti na našoj web stranici ili web stranicama Grada Zagreba )
  • Izvadak iz matice rođenih ili rodni list ili potvrdu o podacima o rođenju djeteta (bez obzira na datum izdavanja dokumenta)
  • Potvrda MUP-a o prebivalištu djeteta
  • Preslike osobnih iskaznica roditelja
  • Liječnička svjedodžba i karton procijepljenosti djeteta
  • Dokazi o činjenicama bitnim za ostvarivanje prednosti pri upisu (detalji na karju Zahtjeva za upis djeteta u vrtić)

Roditelj ili staratelj djeteta dokumente dostavlja dječjem vrtiću

Prije nego dijete prvi puta dođe u vrtić:

• saznat ćete je li Vaše dijete primljeno u vrtić
  • dogovorit ćete prvi razgovor sa stručnim suradnikom vrtića, dobiti prve informacije, postaviti prva pitanja i dobiti upitnik o Vašem djetetu
  • obavit ćete zdravstveni pregled kod pedijatra